Skip links

Banka Hesaplarının ERP ve Muhasebe Entegrasyonu Nasıl Gerçekleşiyor?

Muhasebe departmanlarının, çalışanlarının ve mali müşavirlerin en büyük dertlerinden birisi bankaların işlenmesi, yevmiye kayıtlarının oluşturulmasıdır.

Dönem sonlarındaki en büyük telaşlardan biri olan banka hesap hareketlerinin alınması ve işlenmesi görevini FinMaks sizin için üstleniyor. Peki FinMaks bunu nasıl yapıyor ve ne kadar otomatikleştiriyor?

FinMaks 26 bankadan verileri sizin için topluyor, bunları kendi portalinde konsolide ediyor, derliyor, standart hale getiriyor, banka hesap hareketlerinin çeşidini belirliyor, her banka için standart bir hareket tipi haline getiriyor ve istediğiniz yazılıma aktarabiliyor.

Banka hesap hareketleriniz için ekstre almak, dosya takip etmek, muhasebeye işlemek, yanlışları düzeltmek ya da düzenlemek gibi operasyonel işler için zaman harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Hatasız/kusursuz otomatik işleyen banka kayıt süreçleriniz sizi rahat ettiriyor.

Bankalarınızı geriden takip etme sorununuz ortadan kalkıyor FinMaks 7/24 sizin için çalışıyor.

Günlük rutin işlerini FinMaks’a yaptıran personeliniz zamanını ve enerjisini şirketinize değer katan işlere ayırabiliyor, motivasyonları artıyor.

Sizi de hizmetlerimizi deneyimlemek için FinMaks dünyasına davet ediyoruz.