SSS

Sık Sorulan Sorular

Sizden gelen soruların cevaplarını aşağıda derledik, başka sorularınız varsa sizi iletişim bölümümüze bekliyoruz.

Finmaks Nedir?
Yapay zeka odaklı finansal danışmanlık hizmeti veren bir uygulamadır. Banka hesaplarınızın bakiyelerini ve hareketlerini tek bir ekranda, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan gösterir. Banka hesabınıza gelen tüm hareketleri anlık olarak alır ve dilediğiniz sisteme otomatik işlemeyi sağlar. Tüm banka hesaplarınızı dinler. Hesaplarınızdan herhangi birinde hareket olduğunu tespit eder. Hesap hareketinin hangi iş ortağınızla yapıldığını anlar. Hesap hareketinin tespiti sonrasında yapılabilecekler tamamen isteğinize bağlı olarak çeşitlenebilir. İster otomatik olarak muhasebeleştirir, ister iş ortağınızın bakiyesini arttırabilir, isterseniz de bekleyen bir siparişle eşleştirip stok hareketini başlatabilirsiniz. Yapılan tüm işlemlerde gecikmeyi ve hata payını ortadan kaldırır.
Finmaks hangi bankalarla entegredir?
Finmaks anlık veri verebilen tüm bankalar ile entegredir. Akbank, Albaraka, Aktifbank, Alternatif Bank, Burgan Bank, Deniz Bank, Fibabanka, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ICBC, ING, Kuveyt Türk Bankası, QNB Finans Bank, ŞekerBank, Türkiye Iş Bankası, TürkEkonomi Bankası (TEB), Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası,
Finmaks tüm hesap hareketlerini gösterir mi?
Tüm şirketlerinize ait tüm hesaplardaki; EFT, havale, masraf, hesap işletim ücreti, çek ve senet hareketlerini gösterebilir. Hareketlerin hangi kanaldan (ATM, İnternet Şubesi, Şube) yapıldığını anlar ve iş ortaklarınızla eşleştirir.
Finmaks ile verilerim güvende mi?
Finmaks ile verileriniz güvendedir. Uluslararası kabul gören 256 bit SSL şifreleme sertifikalarıyla verileriniz korunur. Finmaks; Internet şubenize bağlanmaz, EFT ve havale gibi işlemler yapmaz. Sadece bankalarınızdaki hesap hareketlerinin her satırını size getirir ve istediğiniz yere entegrasyonlarla iletebilir.
Finmaks kullanmaya nasıl başlarım?
ÜCRETSİZ DENE butonuna tıkladığınızda gelen ekrandaki formu doldurun. Yetkililerimizin size göndereceği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanarak PC, laptop, tablet veya akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından bankalarım web sayfasına erişerek kolayca kullanabilirsiniz. Uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Deneme periyodu sonunda müşteri hizmeti uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek, kullanmaya devam etmek için tamamlanması gereken banka formlarını sizinle paylaşacaktır.
Finmaks hangi yazılımlarla uyumlu olarak çalışır?
Finmaks banka hareketlerinizi ve banka bakiyelerinizi ticari programlarınıza anlık olarak iletebilmekte ya da programlarınıza uygun çıktı üretebilmektedir. Türkiye’de kullanılan tüm ERP ticari programlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Finmaks’ın ilettiği anlık verilerle; otomatik sipariş onaylayabilir, otomatik bakiye yükleyebilir, otomatik limit arttırabilirsiniz.
Finmaks’a birden çok kullanıcı tanımlayabilir miyim?
Uygulamada istediğiniz kadar kullanıcıyı kendiniz kolaylıkla tanımlayabilir ve her kullanıcının yetkisini banka, hesaplar ve iş ortakları bazında yönetebilirsiniz.
Copyright 2020. FinMaks bir SMA YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ürünüdür. Tüm hakları saklıdır.