Skip links

FinMaks Tüm Bankaları İşletmenize Getiriyor.

27 Bankadaki hesap hareketleri için anlık veri aktarımı gerçekleştiren FinMaks ile banka hesaplarınızı anlık takip edebiliyorsunuz.

İşini asgari düzeyde yönetmek, bir adım ötesinde büyütmek isteyen her finans çalışanı, yönetici, firma sahibi ya da danışman için cevabı en önemli sorular; bankada ne kadar param var ya da bankalara ne kadar borcum var sorularıdır. Kişisel banka hesap yönetimi için basit gibi görünen bu soruların cevabı, şirketler büyüdükçe banka hesap sayıları, çalışılan bankaların adedi arttıkça daha zor verilebilir olur.

Firma sahipleri ya da yöneticiler sürekli bankaları takip eden personele, banka hesap durumlarını sorar, banka takip eden personel bu soruları cevaplamaktan başka bir iş yapamaz hale gelir, kısacası banka hesap takibi süreci herkes için zorlu ve can sıkıcı olmaya başlar. Kurumsal kaynakların en değerlisi olan insanın zamanını bu derece tüketmeye başlayan banka hesap takibi günümüzde FinMaks sayesinde çok kolay!

FinMaks tüm banka hesap hareketlerinizi canlı olarak isteyen tüm şirket kullanıcılarına gösterir, nerede olduğunuzdan bağımsız olarak tüm veriye ulaşmanızı sağlar. FinMaks ile şirket sahipleri, yöneticileri, finans çalışanlarının işi kolaylaştığı gibi, sahada müşteri/ satış kovalayan personeliniz, plasiyeriniz, satış uzmanlarınız da kendi müşterilerinden gelen ödemeleri anlık olarak kontrol edebilir ve kendileri için zaman alıcı bir işi saniyeler içinde halledebilir duruma gelir. Net ve açıklayıcı bir yaklaşım ile ekstrelerini inceleyebilir.

Tüm şirket çalışanlarınıza banka hesap hareketi ve bakiyesi takibi için istenilen yetki ve güvenlik seviyesinde kolaylık sağlayan FinMaks’ı tanımak için bize ulaşmanız yeterli.